Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vetem 1 tabletpct és nincs...

Vetem 1 tabletpct és nincs rajta blotu. Viszont kaptam OTGkábelt, és van USBn Blotom (az amit ha bedugsz asztali pcnek az usb portjaba, akkor bloto kapcsolatot hoz letre) Ha az OTG kábelbe bedugnam az USB-s Blotut, akkor lenne a tabletemen is blotu?

Figyelt kérdés
OTG kábel,Tablet PC,Bloototh,USB.

2013. nov. 29. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Blutusz, azaz Bluetooth.

[link]

2013. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen típusú tablet ez? Wifinek működnie kellene rajta, akkor is lenne internet, ha nincs benne 3G modem.
2013. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem , mivel nincs benne a stock romban a bt driver, készítened kell egy custom romot, ami tartalmazza a bt dogle-hez való lib-eket is.

Szóval hiába dugod be, nem fog menni

2013. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van rajta 3G,Wifi..ezekkel nincs probléma!

Köszönöm szépen a segítséget:)

2013. nov. 29. 15:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,mégmvalami.Akkor ezekszerint csakis jack,vagy usb porton keresztűl csatlakoztathatok hangszorót..ugye?Azért mert akartam venni 1 blutuszost,csak ezekszerint nem oldható meg az hogy legyen rajta blutusz..:S
2013. nov. 29. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!