Milyen Smart TV-t vegyek max.100 ezerig?

Figyelt kérdés
Ajándékozás előtt állok és szeretnék örömöt szerezni.
2013. dec. 1. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy bármilyen neked tetsző led TV-t meg egy android tv okosítót pl: [link]
2013. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jövő héten megyek megvenni az enyémet. Nálam is 100 ezer volt a felső határ. Mindenképp Samsungban gondolkodtam, mert az eddig mindig bevált és a Samsungnak a legfejlettebb a Smart rendszere. Hosszas keresgélés és személyes tesztelés után kettőre szűkítettem a listát:


1. Samsung ue32f5300 (109.900 Ft)

2. Samsung ue32f4500 (99.900 Ft)


A két tévé szolgáltatásokban és hardverekben ugyanazt tudja az egyetlen különbség, hogy az f5300 már FullDH, míg az f4500 "csak" HD Ready. Viszont próba után rájöttem, hogy 32'-es tévénél mindez mitsem számít, mivel a különbség még 5-10 centiméterről nézve is elhanyagolható, és a legtöbb ember a tévét úgyis 2-3 méterről nézi, ahonnan ez a különbség észrevehetetlen egy ilyen relatíve kid méretű tévén. A tévéken egyébként a SMART 2013-as verziója fut, egy Logitech billentyűvel próbáltam ki a funkciókat és meglepően használható, sőt kifejezetten kellemes. Szóval én több hónap utánajárás után a 2-es számúra adtam le a voksom és hétfőn megyek is megrendelni. :)

2013. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt pl 89ropiért megkapod 100Hz-es Full HD Samsung.


[link]


Mondjuk ezt is meggondolnám a helyedben és az előző válaszoló helyében is mivel 200Hz-es FULL HD + ez már 3D-s is,és 116ropi.


[link]


Sőt amit az előző válaszoló linkelt az drága itt ugyan az a TV 89ropi.


[link]

2013. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sőt itt van még egy 200Hz-es Samsung 99.900Ft-ért.


[link]

2013. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2013. dec. 2. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!