Melyik Wii konzolt vegyem?

Figyelt kérdés

Nem értek (még) a nintendohoz, sosem használtam még wii-t, ezért szükségem lenne pár jó tanácsra.

Találtam 2 lehetőséget:

[link]

vagy

[link]

érdemes minit venni?



2013. dec. 2. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen mindegy hogy melyiket veszed, fognak menni vele a Wiire készült játékok, ez a konzolook lényege, mind ugyagyugy futtatja a játékokat
2013. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes minit venni, nincs benne multi, nem tudod törni, és mivel olcsóbb a rendes így tényleg semmi haszna nincs
2013. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Krisipoke ***** válasza:

Van benne multi, de netre nem tud csatlakozni. Viszont tényleg kevesebbet tud, mint a sima gép, és pont azért készült, hogy egy olcsóbb variáció legyen: hát ebben a boltban nem siekrült belőni... :D

Viszont a kék is egy újabb fajta Wii, ami már nem támogatja a GameCube játékokat és controllereket, ami elég szomorú, de akkor is inkább az, mint a mini.

2013. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 típus van:


rvl-001 : 2006-os első széria, vannak gamecube csatlakozók

rvl-101 : 2011-es második széria, nincs gamecube csatlakozó, csak "trükkökkel" viszi a gamecube játékokat

mini : 1db usb, emiatt a játék külső adathordozóról elég necces


2006-os vagy 2011-es szériát javaslom, ha kell a gc támogatás, akkor 2006-os, azzal kevesebbet kell bütykölni :D

2013. dec. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és pontosan mit is jelent h gamecube? :D mmint jó, rágugliztam, de pl a játékoknál hogy van ez pontosan?
2013. dec. 3. 13:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Gamecube mit jelent? Az egy 6. generációs játékkonzol. :)


NES, SNES, N64, Gamecube, Wii, Wii U. :d


Így ha olyan Wii-t veszel ( vegyél akkor fehéret, és akkor tudod játszani a Gamecibe játékokat is.) Én kéket vettem, de az nem játssza.

2013. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a gamecube egy konzol volt, a wii elődje úgymond. 8cm-es lemezeket eszik, a gamepadja az n64-re (nintendo 64) emlékeztető batár dög


ha az első szériás wiit veszed, amihozzá kell tennem ritka üzletekben, mert az újak vannak a polcokon ha vannak, tehát a régi az viszi. betolod a lemezt és kész, vagy softmod után diosmios aztán mehet a móka. fele kínai, gondolom, sebaj, beletanul az ember hamar.


bár sok gamecube cím van wii-re is, új irányítással, nem mind produkálták újra.


egyébként mindegy, csak ne a minit vedd. vatera jó hely, pakkban is adják, abban van minden a boardtól kezdve a külső vinyókig minden van, válogass

2013. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem a kékem van ugyanilyen. Nekem bejövős.:)
2013. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
meg elvileg a mini nem vissz minden wiis játékot
2014. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!