Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Psp-n mit kell beállítani...

Psp-n mit kell beállítani előtte ahhoz, hogy internetezni tudjak?

Figyelt kérdés
Van otthon routerünk, és légyszíves, legyen olyan kedves valaki, aki pontról pontra elmagyarázza nekem, hogy miután mit kell beállítani, hova kell kattintani (még az oldalán a pöcök eltolás idejét is legyen szíves leírni)! Mellékesen angol nyelvű a menü. Előre is köszönöm a pontos válaszokat.
2013. dec. 2. 19:04
 1/10 turtamas válasza:
Nincs semmi extra csak csatlakozol a wifi-re , de csak elvileg nyílt védetlen hálózatra tud csatlakozni, ha jól tudom!
2013. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy csatlakozni kell, csak HOGYAN?? Nem jutottam előrébb, de azér köszi a választ!
2013. dec. 2. 19:21
 3/10 TaKy99 ***** válasza:

A beállítás attól függ ,hogy a routered milyen beállításokkal megy. Egyszerűbb esetben a psp -n simán Network Settings - infrastructure mode - new connection - scan.

Ott megjelenik a routered --signal % -al, majd megadod az SSID (hálód neve, ha van ) -t -tovább - ha van kulcs akkor azt is, vagy none, ha nincs. Hálózati cím beáll. Majd beírod a kapcsolat nevét, pl. "otthoni". Továbbra kiírja, hogy miket állítottál be, majd újra továbbra X -el mented a beállításodat, és ennyi! Utána, ha nyomsz egy test -et és az alján kiírja : Internet connection - Succeeded, akkor rendben van a dolog és ennyi. Kilépsz - Internet Browser és irány az Internet!


Ja, nem kell nyílt védtelen hálózatot csinálni a PSP támogatja a WEP; WPA-PSK(TKIP); WPA-PSK(AES) titkosításokat.

2013. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de mi az az SSID(vagy valami ilyesmi) és a kulcs?
2013. dec. 3. 14:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Ahogy leírtad, a network settings-infrastructuran mode-new connection-scan, ezt megcsináltam és ezt írja ki: No access points weredetecteed. Do you want to try again? ebben az esetben mit kell tenni?
2013. dec. 3. 14:53
 6/10 TaKy99 ***** válasza:

Privátban már válaszoltam.

De azért leírom ide is.


A gondja az, hogy nem találja a wifi routert.

A router beállításaiban meg kell adni, hogy a router felderíthető legyen.


Vagy a router nevét (SSID)-t kell kézzel megadnod a PSP-nek.

2013. dec. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A router SSID-jét bepötyögtem a psp-be de nem megy. Hogy lehet felderíthetővé tenni?
2013. dec. 4. 14:41
 8/10 TaKy99 ***** válasza:
A PSP-n felül a WLAN kapcsoló be van kapcsolva?
2013. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálam bal sarok körül van, mer fat.
2013. dec. 4. 19:21
 10/10 anonim válasza:
És ha azt írja ki a security alá h Not supported akk mi van?
2017. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!