Mit tud egy tablet? Vagy miket lehet rajta csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék karácsonyra egy tabletet, de ugy nemigazán tudom hogy mit is lehet vele csinálni, milyen funkciói vannak.

2013. dec. 3. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azt se tudod, hogy mire jó, akkor minek kell mégis?
2013. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, hogyha elmondanád, hogy melyik típusról van szó, illetve melyik árkategóriában. Pl. a 20ezer forintosok ritkán működnek normálisan, csak a baj van velük. Viszont egy csúcskategóriás inkább egy könnyű, kicsi, praktikus laptop dvd meghajtó nélkül.
2013. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen 30-35 ezer ft körülire gondoltam. Mert nagyon drágát nem kaphatok.
2013. dec. 3. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor internet, képek, filmek, youtube, facebook, gyenge játékok, olvasás, d hangsúlyozom hogy csak addig, amíg el nem romlik. Ami hamar be fog közetkezni.
2013. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Majd még meggondolom hogy érdemes-e egyáltalán pénzt kidobnni érte, vagy egy laptopot venni inkább majd késöbb. :D
2013. dec. 3. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Később is megéri tabletet venni, ha ki tudod használni, csak megfelelő minőségűt. Amennyibe egy normális laptop kerül, annyiból egy csúcskategóriás tabletet is lehet venni.
2013. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!