Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megérte ezt az...

Szerintetek megérte ezt az xbox csomagot megvenni? (LEÍRÁSBAN)

Figyelt kérdés

ma vettem x360 e slim-et ami ki volt már chippeltetve , adtak hozzá 2 konzolt , 5 játékot szabadon választhattam.

(naruto shippuden ultimate storm 2,Assasin creed 4,Cod Ghost,Fifa14,Gta5)-t választottam.

75ezer forintba került.

Holnap veszem át ( előlegbe fizettem)

Szerintetek megérte ez ?


2013. dec. 3. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ha már flashelt akkor garancia sincs rá. Az nélkül meg nem ér annyit közel sem.
2013. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem akarok multizni szóval szerintem megérte kiflashelni
2013. dec. 3. 20:37
 3/15 A kérdező kommentje:
és adnak rá 2 év garanciát ugy hogy kivan flashelve :)
2013. dec. 3. 20:37
 4/15 anonim ***** válasza:
honlapról rendelted vagy magánszemélytől?
2013. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha csak 4GB az a konzol akkor megszívtad.

A másolt játékok értéktelenek,és Live nélkül a "patch"-ek (javítások a játékokhoz mivel a mostani game-k tele vannak "bug"-okkal valamelyik játszhatatlan ezen a javítások nélkül).

Megsúgom pont a multi élménye,ami a legjobb a konzolban,hogy együtt örül az ember a barátaival.

Egyedül,úgy hogy nem oszthatod meg mással az élményeket nagyon "emo"-s dolog.

2013. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az még lemaradt A legújabb "E" szériás Xbox360 58.490Ft-ba kerül FIFA14-el + HDMI kábellel.

Szóval az okosított gép sz@rt sem ér.


[link]

2013. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a konzolokat nem kelet-európai pénztárcához szabják...pl az rgh a világ legjobb dolga az összes játékot elindithatom rajta,sőt még slinkezni is lehet vele,baromira nem éri meg a xlive havi 2000forintért
2013. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Milyen havi 2000Ft-ról beszélsz? kb.1hete vettem az éves Gold tagságot 9990Ft-ért (ami napi 30Ft forintra jön ki,hű de drága) csak a barmok veszik havi 2000Ft-ért a Live-ot aminek mellesleg megjegyzem 50millió tagja van.
2013. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A másik dolog a Live-on most 30-75%-os leárazások vannak nagyon megéri most onnan venni a játékokat.
2013. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a netről játékot letölteni még mindig olcsóbb :D

system linkezni meg ugyanugy tudsz haverokkal

na ennél mondjál olcsóbbat?

2013. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!