Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol be az xbox...

AppleDy kérdése:

Miért nem kapcsol be az xbox 360 kontrollerem?

Figyelt kérdés

Eddig mindig bekapcsolt, semmi baja de most beakarom kapcsolni és nem akar.Az akkumlátor fel van töltve.

Mi lehet a probléma?



2013. dec. 5. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy meghalt az akku? Műszerrel rá kéne mérni. Tapasztalataim szerint ha nincs bántalmazásnak kitéve a kontroller, akkor nem szokott tönkremenni.
2013. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem ejtetted le, az akku tartó kosár nagyon érzékeny, lehet hogy az esés után valami letört és érintkezési hiba lépett fel, nekem a kosár cseréje megoldotta a problémát, persze műszerrel rá kéne nézni
2013. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kerdesek feltevője válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem is ugyan ez volt a baja, egy-két hónapig állt és mikor használni akartam nem működött. Az enyémnek az volt a baja, hogy ahol vannak az elemek ott el volt oxidálódva. Csak le kellett pucolnom és már működött is. Nem adtam érte ki pénzt sem. Remélem tudtam segíteni.

2017. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!