Mik az iOS hátrányai az androiddal szemben?

Figyelt kérdés

Kérem az ifanokat,hogy ne jöjjenek azzal, hogy az Apple a király és kész.

Tudom, hogy az ipadek nagyon jók, ezért is gondolodzom egy ipad 2 mini megvételén. Azonban eddig androidos telóim és tabletem van, szóval ahhoz szoktam hozzá. Az már eleve hátrány, hogy a filmeket (ha jól tudom) konvertálni kell, míg droidra akár közvetlenül letölthetek filmeket torrentről pár perc alatt. Mi még az, ami zavarhat egy android felhasználót iosra áttérve? köszi :)



2013. dec. 6. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
iOS-en még jailbreak után se kapsz olyan szabadságot, mint androidon. Amint rootolod az androidos telódat, és egy kicsit elmélyedsz a lehetőségekben, akkor érezni fogod a különbséget. Alapvetően az iOS is nagyon jó, de csak alap és közép felhasználóknak. Ott legfőképpen a felhasználói élmény van kihegyezve, amire kell arra nagyon jó. Viszont az android az én szemszögemből azért viszi a pálmát, mert bele lehet nyúlni annyira, hogy akár egyéni driverekkel spécizd fel a készülékedet, vagy akár a háttérben futó linuxod használod, és még mondhatnék pár dolgot. Akár Ubuntu Touch... (már elég jól halad a projekt)
2013. dec. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, én átlagfelhasználó vagyok :)
2013. dec. 6. 07:55
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát, az iOS -nél nincs akkor szabadság mint az anroidnál, mint az előttem szóló is írta. Ami nagyon zavarhat, hogy a zenéket, filmeket csak gépről tudsz rá rakni(hacsak meg nem veszed őket), az iTunes segítségével. Ami előny, hogy a legtöbb app rendesen ki van dolgozva, és nagyon, nagyon kevés vírus van rá. Ami még előny lehet, hogy kevesebb Hardverrel is hozza azt a szintet(esetenként többet). Ami viszont jó az androidnál, hogy azonnal letudod rá tölteni, tudsz torrentezni közvetlenül rá.
2013. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Előző válaszolóknak tuti hogy nem volt még soha semmilyen apple cuccuk,csak azt nem értem minek írnak...

Nem kell rá konvertálni semmit,van 1000+1 médialejátszó app storeba,tudom ajánlani a playerxtremet,minden formátumot visz semmit sem kell konvertálni,ugyan úgy mint droidon

Rádugni sem kell a gépre ha zenét vagy filmet akarsz rá gépről kersztül rakni,simán átpakolhatod wifin keresztül is

De ha nem akarsz gépen vacakolni,ipaden is letölthetsz akármit,még torrentezni is lehet vele

Az egyetlen hátránya droiddal szemben hogy nem telepíthetsz rá akármit,csak amit app storeból leszedtél,amúgy mindent csinálhatsz rajta amit droidon

Amúgy rengeteg akció van,mindent megszereztem ingyen ami kellett app,egyedül a wolfram alphaért fizettem


Más rendszer mint a droid,pár nap megszokást igényel,de utána egyáltalán nem fog a droid hiányozni,felhasználói élmény terén fényévekkel előtte van,imádom az ipadom

Ha meglesz az ipad kérdezz nyugodtan:)

2013. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ :)

Az már biztos, hogy iPad-ot fogok venni, átnéztem az appokat, és zseniális :D Neked milyen van? Szerinted elég hosszú távon a 16 GB? Mini 2-t fogok venni, de azon gondolkozom, hogy talán 32 GB-os lenne a jobb választás. Vagy a 16 is elég? Zenehallgatásra nem őt használnám, filmekből egyszerre az előző tabomat sem pakoltam tele, szóval ezek nem foglalnának sok helyet, csak az appok miatt nem tudom...

2013. dec. 7. 23:49
 6/8 A kérdező kommentje:
*iPad-et :)
2013. dec. 7. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha igényesebb 3d-s játékokkal akarsz játszani+full hd filmeket nézni akkor nem elég a 16gb

Nekem is 16os van egy és gyakran kell szortíroznom hogy ne telljen be

2013. dec. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. dec. 8. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!