Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A táblagép hogy bírja a hideget?

Imola Ágnes kérdése:

A táblagép hogy bírja a hideget?

Figyelt kérdés
Ebben az időben lehet mondjuk pár órára autóban hagyni? Lehet használni ebben a hidegben kint? Mire kell figyelni? Előre is köszönöm!

2013. dec. 6. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az akku veszít a kapacitásából, meg a hideg cuccot melegre viszed akkor párásodik. Ami bármilyen elektromos cuccnak hátrány.
2013. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha néha-néha pár órára kint hagyod az autóba, akkor még valószínűleg nem lesz semmi baja, de inkább ne legyen rendszeres tevékenység ez.
2013. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Petike6 válasza:

Tegnap (2014.01.24) a kocsimban felejtettem a táblagépem(Lazer) a kesztyűtartóban.Mielött felhoztam volna gondoltam megnézem miket írnak itt a témáról. De mivel szerintem itt egy érdemleges válasz sincs erről /csak holmi találgatások/ a következőt tettem: Nem mentem le érte,hogy legyen egy NORMÁLIS VÁLASZ!


Tehát egész éjszaka a -3 fokban volt!!! Reggel felhoztam és betettem a szekrénybe a pulóverek közé, hogy minnél kevesebb pára csapódhasson le rá. És előtte még beraktam egy nylon szanyorba(és a gép a saját/szővet/ tokjába volt végig). Itt a pulcsik közt pihentettem és délután bekapcsoltam. NO PROBLEM !! Tökéletesen működik!!

2014. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!