Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5.1-es hazimozi rendszer! De...

AspireV3 kérdése:

5.1-es hazimozi rendszer! De milyet erdemes?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy 5.1-es szettet de nem tudom mit kell figyelembe venni a vasarlas soran. Ps3 illetve pcre akarom kotni majd, milyet erdemes venni? Nem akarok ra sokat kidobni de gagyit se akarok venni (ne recsegjen ropogjon ha kicsot jobban felnyomom illetve a mely is szepen duborogjon) £100 fontot szannek ra.

2013. dec. 10. 18:12
 1/3 JulesM111 ***** válasza:

Szia,


Ha már fontban beszélsz, akkor a 100 font írásodat nem veszem komolyan, nevetségesen alacsony összeg, azért nem kapsz normális cuccot.


[link]


A fentebbi linken van egy Logitech egybedobozos szett sok bemeneti csatlakozóval. Nem tudom milyen minőségű a cucc, sosem volt ilyenem, de valami "olcsóbb" megoldásnak elmehet... (Sorry a mostani PS3-omnál fogalmam nincs milyen módon jön ki róla nem HDMi-n keresztűl a hang, esetleg ha a tv-d megengedi, akkor a HDMi csati megy a tv-be, és az optikán pedig áterszti a hangot, és ez mehet bele a Logitech-be. Vannak még a genius-nak egyszerű cuccai, de nem találtam olyat, amin lenne legalább egy optikai bemenet.


Ha viszont akarsz egy valóban belépő szintű cuccot a házimozi világába, akkor ezer font sem lesz elég, ha az új árát nézzük :(


Erősítőnek: Pioneer VSX-923 (kb 150ezer HUF)

[link]

Hangfalszett: Mission M34i (kb 200ezer HUF)

Mélynyomó: Mission MS10 (kb 100ezer HUF)


Ennek a rendszernek odacsűrhetsz. Mindenféle 5.1-es film, és játék egész jól eldübörög, sőt ha zenét hallgatsz akkor a ma oly divatos gépzene (trance, house, és társai) sem szólnak rosszul. A rendszer zenei zenénél elvérzik.

Ez a rendszer az, ami a kívánságodat kielégíti, ne recsegjen, ropogjon illetve a mély is szépen dübörögjön..., és nem gagyi :)

2013. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom valaszod! A hazat azert nem szeretnem lebontani :) Nezegettem ebayen illetve par angol oldalon hazimozikat Lg 300w, samsung 500w olyan 100-200 font kozott mozognak. Fokepp a wattokkal illetve egyeb bertekegysegeivel nem vagyok tisztaba es ez az ami erdekelne, ezek alapjan keresgelnek. Szoval nem szeretnem azt hogy megveszek egy 1000wattosat mert az olyan jol hangzik (fuu 1000watt tuti durva) kozbe meg egy minosegibb jobb technikaju 300wattos odaveri. Nem nagyon ertek ezekhez a dolgokhoz...
2013. dec. 10. 20:21
 3/3 JulesM111 ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek, egy 5x40W-os technika sokkal szebben szól, mint a 100 fontos 300W-os csodák :)

A Wattoknak semmi komoly jelentősége nincs ebben az árkategóriában.

Nem nagyon tudok mit mondani, keress valami cimbit, akinek van egy ilyen alacsony költségvetésű berendezése, hallgasd meg, nézd meg a csatlakozókat, és dönts.

2013. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!