Xbox 360 hoz a kinectem eltört vagy is nem eltört hanem ott ahol mozog az a golyó felett letört a müanyag belül és igy most mindig balra vagy jobbra áll és nem jó mozog. Valami öttlet hozzá?

Figyelt kérdés
Probáltam pillanat ragasztoval oda ragasztani de ugy nem mozgott csak a zománcot lemarta valami ötlet amivel megtudnám csinálni de ugyan ugy mozogna??
2013. dec. 10. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy azt már nem fogod tudni megjavítani, ezek már javíthatatlanok, úgyhogy ez szerintem kuka...

Egy műszaki cikket nem fogsz tudni megjavítani vagy helyettesíteni vmi mással pl. ha egy TV képernyője eltörik, vagy mondjuk pl a Play&Charge -omat leejtettem és eltört. És mivel nem gyárilag hibás, ezért tehetetlen vagy...

Remélem tudtam segíteni.

2013. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!