Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri szerintetek Ipod touch...

Megéri szerintetek Ipod touch 5G-t venni?

Figyelt kérdés
A telefonom sony ericsson,de örülnék valami hordozható apple terméknek,nagyon is tetszik csak nem tudom,hogy felesleges lenne-e.Ja és van egy ipadem

2013. dec. 11. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mire szeretnéd használni?
2013. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
zenehallgatás(mert a telefonomon egyáltalán nincs hely zenére),fotók készítése,játszani stb..
2013. dec. 11. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha telefont nem szeretnél újat, akkor szerintem megéri, viszont ha új telefon is kéne akkor inkább iPhone.

Nekem van egy iPod Touch 5G-m, kicsit többet bírhatna az akkuja, de amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve és szeretem! :)

2013. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyira éri meg!


Én nekem van egy Ipod Touch 4G-m,és hát már a megjelenése óta sokat lassult.

Most vettem Iphone 5S 32GB-ot,és ezzel nem hiszem,hogy lesz ilyen gondom.Játékra nem a legjobb Az ITouch 5G,de szerintem 2-3 évig elleszel vele.

2013. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 válaszoló vagyok: Szerintem játékra is elég jó az iTouch 5G, ugyanis a most megjelent GTA San Andreas-t is akadozás nélkül viszi! :) Bár azt nem értem, hogy az egy éves Amazing Spiderman játék miért akadozik, de az az iOS 7 hibája lehet, mivel az iOS 6 idejében még iPhone 4-en is simán futott. Az egyetlen gond szerintem az aksi kapacitása lehet játékok szempontjából.
2013. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!