Mi baja a fülhallgatónak?

Figyelt kérdés
Nagyon fura. Ma délután még jó volt, este pedig épp mikrofonon beszélgettem valakivel mire nagyon lehalkult, szinte semmit sem hallottam abból amit a másik fél mondott. Aztán filmnézésnél a szereplők hangja alig-alig szólt, csak a háttérzene hallatszódott. Zenénél ugyanez. Van olyan szám amelyiknél szinte teljesen leveszi az éneket és csak a zene szól, mintha karaoke lenne. Másiknál visszhangzik, recseg, de van olyan ami jól szól csak éppen sokkal halkabb a megszokottnál. Érdekes viszont, hogy az ilyen ,,teszthang,, meg teljesen rendben szól... Kipróbáltam egy másik fülhallgatóval is, azon minden jól szólt, tehát szerintem nem lehet a gépben a hiba... Bocs, ha hülyeség ezekután a kérdést feltenni, tudom hogy logikusan másik fülhallgatót kell használnom, de ez mégis mitől lehet? XD Hogy ,,csinálhat karaoket,, egy számból egy ilyen vacak...? x_x Elég érdekes...
2009. nov. 23. 22:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Most próbáltam ki az mp3-mamon a fülhallgatót. Ott meg majdnem az összes számról egyszerűen eltünteti az éneket... Van amelyiknél tényleg csak a zene és a háttérvokál szól, de némelyiknél azért jól kivehető az eredeti ének is... :S Mitől van ez?!
2009. nov. 23. 23:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen tönkrement, csak bizonyos frekvenciákat visz át. Lehet a tekercs menetzárlatos, vagy nemt udom mi történt vele, de az biztos hogy kuka sajnos. :-(
2009. nov. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!