Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Műholdas digi tv -m van eggy...

Bubu91 kérdése:

Műholdas digi tv -m van eggy beltéri 2 kártyás! és ha a beltérinél lévő szobába egy bizonyos csatornát nézek a másik szobába ki írja hogy rossz jel nincs jel? Jah és ahol az a bizonyos"egér" van nem talál a 62 csatornából csak 40 et!

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 22:02
 1/3 macika55 ***** válasza:

Nem jól kötötted össze.

Olvasd el és így csináld.

[link]

2013. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Twin fejes (két fejes) a parabola?

Elvileg azt kelett felszerelniük (ha ők adták).


Nekem is ez volt eddig, de felmondtam.


Ami még az egeresnél tapasztaltam: Nem áll be megfelelően a képarány, nincs sztereo hang.

2013. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem ez 2007 ben lett be kötve! és nem 2 fejes hanem csak 1 fej! 2 kábel kimenettel rajta. felhívtam őket azt mondták régi a fej :/ de ez nekem 5 ezer forintomba kerül! és egy fej cserére! mert azt nekem kell meg venni mert a garancia nem vonatkozik a fejre! tényleg így van ez? jah és nem én kötöttem össze hanem digis szerelő! és pár napja csinálja ezt :( gondoltam hátha meg lehetne oldani szerelő nélkül!
2013. dec. 13. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!