Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy első e-book-nak mi lenne...

Egy első e-book-nak mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam a Kobo Mini-n, de szerintem az túl kicsi. Kindle 5 jó lehet? Van rajta böngésző? És azokkal a gombokkal kell vajon írni, vagy érintős?(Utánanéztem, de konkrét választ nem találtam, ezért kérném a hozzáértők tanácsá

2013. dec. 15. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A Kindle 5 jó választás.

Böngésző van, (wifi szükséges) de ez csak egy teljesen alap böngésző, sokat ne várj, ez egy ebook olvasó. (kijelző fekete-fehér, nincs flash, nincs videó, stb.)

Írni a virtuális billentyűzeten lehet, bővebben lásd itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

2013. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg egy Kobo Touch? És hol lehet beszerezni vajon őket? (Magyarországon belül, hogy meg tudjam nézni, és ne zsákbamacskát hozzon a posta)
2013. dec. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!