Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Intel Pentium Dual Core G3420...

Intel Pentium Dual Core G3420 3.2GHz ASUS H81M-A alaplap, USB 3. 0 SATA 3 PCIE 2. 0 4gb DDR memória 1TB 7200rpm merevlemez 24x Samsung DVD-író meghajtó Nvidia Geforce GT 610 2gb Coler MAster Elite 241 ház,500w tápegység CM Hyper TX EVO CPU Hűtés?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 13:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Megéri 85000Ft-ért játékra?
2013. dec. 15. 13:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg.


A legszűkebb keresztmetszet a videokártya. Ez egy elég 'soványka' darab és akkor még finoman fogalmaztam. És most nem arra utalok, hogy nem mennének el a legújabb játékok maxon, hanem ez inkább egy netezős/filmezős, abszolút low end vidikártya. Ezentúl a proci sem a legújabb darab, ez is inkább a netezős vonalat erősíti. Szóval összegezve, ha játékra kell, akkor ne vedd meg, mert csalódni fogsz. Ha meg netezésre kell, akkor találsz 50-ért is hasonló konfigurációt. Ha ebből gamer PC-t szeretnél faragni, akkor minimum 70-80 ezret még rá kellene dobnod. Viszont használtan már 120-130 körül nagyon jó kis konfigokat ki lehet fogni. Nézelődj hardveraprón, előbb utóbb belefutsz majd egy jó darabba.

2013. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖssz ezt újonnan árulják az gyik weblapon.Nekem van gépem csak ez egy rakássz*r.Vennék egy újat.Akk asszem szétnézek a nten
2013. dec. 15. 16:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy inkább összerakatok eggyet.
2013. dec. 15. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!