Van valakinek BEEX S1 B táblagépe? Vélemények? :

Figyelt kérdés
Azt írta egy oldalon valaki hogy a játékok nem olyan jók rajta,mer hogy ez 1 magos, és a jó játékhoz "elengedhetetlen" a két magos.igaz ez????. Pontosan ezt írta:Ha játékra vágyik valaki jobbat keressen 2 magosat
2013. dec. 17. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan mint a többi, olcsó, tucat tab: gyenge. Nem csak a 2 magos proci kell a játékhoz, de egy normális gpu is meg több ram.

Hasonló hatdverral van megáldva az én tabom is, sok játék megy rajta, még több ami akad rajta és egy csomó ami el se indul. Viszont a sulis ppt-k/pdf-ek tanulmányozására, videónézésre (még akkor is ha nem valami szép ez a kijelző) jól használható.

2013. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor végül is nem ajánlod?
2013. dec. 17. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Ennyiért nem szabad tabot venni. Én még egy másfél éve kaptam ajándékba az enyémet, akkoriban egy ilyen kaliberű tab egy jobb fajta alsókategóriás cuccnak számított, de mostanra az egyáltalán ne vegyél ilyet kategóriát képviseli.

Concorde tab rokee amit minimum érdemes venni, de az kb. 2x ennyi.

2013. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem!Köszi majd megfogadom(:(:(:(:(:(:
2013. dec. 18. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!