Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fajta Xbox360-t vegyek?...

Milyen fajta Xbox360-t vegyek? E vagy Slim?

Figyelt kérdés
Nincs eddigi tapasztalatom Xbox360-al, szerintetek melyik konzol érné meg jobban? Ahogy az árakat néztem, az E lenne a jobb, de érdekelne a ti véleményetek is.
2013. dec. 18. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Xbox ONE-t ;) kifutó modellt megvenni most? Szerintem pénzkidobás.
2013. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az "E" vedd abból is a 250GB-ost, újabb,halkabb, jobb a hűtése, és gyorsabbak a betöltések.

Az baromság hogy kifutó szériát nem szabad venni, a sok barom, 10ezreket költött játékokra most ezeket majd töredékért meg lehet venni,(Boshock 1-2 1990Ft, Resident Evil 4 1490Ft,Fallout 3 9990Ft még sorolhatnám + a Live-on 30-75%-os leárazások vannak, magyarán fillérekért juthatsz játékokhoz) a konzol támogatott marad min 2-3évig az az jönnek még rá játékok, (MGS Ground zero,Destiny,Evil Within,Wolfeinstein stb...).

Sok sikert az új konzolodhoz, és jó játékot kívánok!

2013. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ui. bocsi a Fallout 3-hoz egy 9-essel többet írtam csak 990Ft.
2013. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most vettem "E"-t 250Gb-osat. És az baromság,hogy One-t éri meg csak venni,ezek még sokáig menő gépek lesznek.
2013. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!