Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régebbi Thomson (vagy bármilye...

Régebbi Thomson (vagy bármilyen) mini-hifibe be lehet szerelni valahogy USB csatlakozót?

Figyelt kérdés
Vagy nagy macera lenne? (mert ahogy átgondoltam, lehet át kéne "írni" valahogy a programját is hozzá :DD)
2013. dec. 18. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendben, szól ha készen vagy.

Jobb lenne ha valamennyit értenél hozzá, mert akkor fel sem merült volna ez a kérdés benned.

2013. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Vagyis igen, de nem éri meg killódni vele.

Programját nem kell átírni. Kell bele egy USB bemenetes DAC (digital to analog converter) ami az USB-n érkező digit jeleket dekódolja, és analóg ún. hangáramot varázsol belőle.

Ráakasztod az analóg kimenetét a hifinek egy analóg bemenetére. És kész van.

De amennyi pénzbe kerülne, meg megfizetnéd a szakértelmet aki ezt nekem megcsinálja, veszel egy USB-set újonnan.

Nem kell trükközni.

2013. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

csak az érzelmi kötődés :/

meg a cd olvasó már tönkrement sajna benne, van vagy 6 éves a dög


de akkor marad a "kazetta átalakító" (aminek nem tudom mi a neve, de kazetta formájú, és mp3-mp4 lejátszón lévő zenéket/hangokat átalakítja)


azért köszi :)

2013. dec. 18. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!