Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a vágólapra helyezett elemet?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy az egyik Microsoft Word dokumentumból a másikba akartam helyezni egy nagy mennyiségű szöveget. Ki akartam lépni abból, amelyikből másoltam, majd kiírta a gép, hogy kívánom-e vágólapra helyezni, hogy más dokumentum számára is elérhető legyen. Azt választottam, hogy nem. Amikor akartam beilleszteni a másik fájlba, nem túl kellemes meglepetést okozott, hogy nem tudom beilleszteni, hiszen nem aktív a "Beillesztés". Nagyon fontos ez a dolog, úgyhogy mihamarabb vissza kéne állítanom minden áron. Tud valaki segíteni? Egyébként Windows XP-m van.
2013. dec. 21. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Valódi Microsoft Office (melyik?) ez?
2013. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Tud valaki segíteni?"

Ezen már senki.

Kezdheted újra kijelölgetni.

2013. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyisd meg újra azt, amelyikből kimásoltad.

Másolástírtál, nem kivágást. Ha kivágtad, akkor az már nincs sehol. Nem állítható vissza.


Ilyenkor kell elővenni a dokumentumaidról készült biztonsági másolatot, és onnan visszamásolni az eredeti dokumentumot.

Ha ez sincs, akkor csak annyit tudok még hozzátenni, hogy mindent elkövettél az adatvesztés érdekében, nem kell csodálkozni hogy sikerült.

2013. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tök mindegy, akkor kivágás. köszönöm szépen a gyors válaszokat, egy nagy rakás szerencsétlenség vagyok. utolsónak annyit, hogy van biztonsági másolatom, de ismétlem, ez egy dokumentum. mivel nem csinálok minden nap újabb másolatot, ezért nincs meg az egész szöveg. talán fele megvan... de azzal a részével semmire nem megyek. egyébként eredeti.
2013. dec. 21. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:

"majd kiírta a gép, hogy kívánom-e vágólapra helyezni, hogy más dokumentum számára is elérhető legyen. Azt választottam, hogy nem"


Nagyobb szövegeknél meg szokta kérdezni, mikor bezárod. Te választottál, innentől no comment. És a nem mentett, eldobott szöveget semmi sem fogja visszaállítani.

2013. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!