Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Építettem egy Vasember feeling...

Építettem egy Vasember feelingű lézer "kesztyűt". Link is van. Vélemények, ötletek?

Figyelt kérdés

Meg is bütyköltem kicsit a modulját, hogy nagyobb legyen a teljesítménye, de még így sem tud lufit durrogtatni sajnos. Majd veszek erősebbet és majd azzal lehet aranyos dolgokat csinálni :D

http://www.youtube.com/watch?v=o-2n1T5J3K0&feature=c4-overvi..



2013. dec. 22. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
ami azt illeti nekem tetszik. Én kifejezetten örülnék egy ilyennek :D
2013. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Viszont jó lenne ha erősebb lenne a lézer, és akkor hidrogénnel töltött lufikat poén lenne vele durrantgatni. Amúgy szoktam vele szórakozni, sötétben nagyon szépen látszik a szabad levegőn is a nyaláb, és jó messzire visz :)
2013. dec. 23. 01:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa. Jó látni, hogy nem hülyeségekkel töltöd az időd. Egyébként óvatosan bánj a lézerrel. :D
2014. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennek nem ez a módja. Az ötlet persze pazar :)

Az én ajánlatom: biciklis kesztyű rugalmas anyagból, az ujjaira széles szövet-gumi-szalaggal (fingom nincs mi a neve, de tudjátok, mire gondolok :D) kell rá applikálni a lézerdiódákat.

E-bayen lehet venni piros lézert 10 darabos csomagban párszáz, de max 1-2ezer forintért, az pont elég a tíz ujjadra :) Aztán lehet integetni a bulikban.


Példa: [link]


Ezt csak azért mondom, mert gyenge piros, 1-2 milliwattos lézerekkel lehet játszani. A lufidurrogtatás sem rossz, de abba csak EGYSZER lehet belenézni, többször már nem... A lézer NEM JÁTÉK!!! komolyan kell venni, és attól még, hogy ma már minden engedély nélkül rendelhetsz wattos modulokat, tisztában kell lenni a felelősséggel. 5 milliwatt felett már védőszemüveg kell, és kétlem, hogy lenne legalább tíz darab otthon, amit kiosztasz a haveroknak, mikor megmutatod, hogy gyújtod be a cigid vasember módra. 5mw felett már laborba valók ezek, meg lézershowba (azt meg szakember állítja be, és ő is felel azért, ha valaki megvakul, mert hibázott).

2014. febr. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Láttam már hasonlót, csak annak az ujjain voltak a lézerek.

De nem néz ki túl jól... Szóval maradtam ennél a megoldásnál :)

2014. febr. 28. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Hm... Lehet, hogy alapból nem nagy szám, de egy buliban füst is van, és tudod, milyen cool, amikor 10 nyalábbal ugrálsz a tömegben? Keltesz ám egy kis feltűnést :DDDD


De mondom, erre a célra szigorúan 1mW, ennél többel már nem szabad emberek közé menni!

2014. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja, hát úgy tényleg menő lehet :D
2014. júl. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!