Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tablettem hasznalati utasita...

A tablettem hasznalati utasitasan azt irja hogy hasznalat elott 8-12 orat tolteni kell! en nem tettem! Baj ha nem tettem? Lehet kesobb is elvegezni ezt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az istennek nem jövök rá, hogy miért írják még ezt ki a magyar nyelvű haszn. útmutatókon. Régen, amikor Ni-Cad, és nem Li-ion akksik voltak az elterjedtek, akkor kellett ezt a formázást végrehajtani első használat előtt. Manapság már mindenben lítiumos van, ezeket természetesen nem kell első használat előtt tölteni 12 óráig. Viszont teljesen lemerülni hagyni nem szabad őket.
2013. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A tablettem hasznalati utasitasan azt irja hogy hasznalat elott 8-12 orat tolteni kell! "


Nem kell.

Ezt tartsd be és nem lesz gondod:


1. Használd.

2. Ne hagyd lemerülni.

3. Ha nincs feltöltve, tedd a töltőre.

4. Használnád? Húzd ki. Ugrás az 1. pontra.

5. Feltöltődött? Húzd ki.

6. Ugrás az 1. pontra.

2013. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
es ha lemerul akk mi lessz?
2013. dec. 23. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:
3. pont
2013. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!