Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nekem van egy 25 cm átmérőjű...

Tom29 kérdése:

Nekem van egy 25 cm átmérőjű pro series sub woolfer 250 W-os hangszóróm és nem tudom hogy mért de nem szól egyáltalán. Mi lehet a baja és hogy lehetne megjavítani?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 12:21
 1/4 dirtboy ***** válasza:

ezt így mégis hogy mondja meg neked bárki is mikor semmit nem árultál e csak annyit hogy nem szól.

első körben nézed meg a vezetékeket hogy mind sértetlen e és hogy csatlakoznak e.

ha más a gond akkor nézesd meg valami hozzá értő ismerősöddel vagy vidd egy olyan boltba ahol foglalkoznak javítással is.

szaga nincs a nyomónak?

2013. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
boltba nem akarom vinni mert nem fogok fizetni hogy meg csinálják inkább én meg csin csak tudnám mi baja:S
2013. dec. 24. 13:49
 3/4 A kérdező kommentje:
azt hogy hány ohm-os nem tom meg mondani mert nincs rajta. azt meg szerintem csak multiméterrel tudnám meg mérni.
2013. dec. 24. 13:53
 4/4 dirtboy ***** válasza:

jelen esetben mindegy hány ohm-os,ha kisebb mint az erősítő stabilitása akkor az erősítő ég le,ha nagyobb akkor meg szólal max halkabban szól de szól.

a tiéd abszolút nem szól azt mondod.

vagy leégett,vagy valami nem érintkezik.

ha mozog a membrán mikor meg nyomod akkor kevesebb az esély a leégésre,ha nincs semmi szaga akkor még kevesebb.

elsősorban a vezetékeket ellenőrizd hogy minden csatlakozik e.

2013. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!