Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok profi hangfalszett...

Ajánlanátok profi hangfalszettet TV-zéshez?

Figyelt kérdés
Nem a legfelső kategóriát, de olyat ami már komolyabb és nem a legalja kategória.

2013. dec. 23. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy összeget azért írhatnál
2013. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon tág, van passzív méllyel ellátott működésben music centerre hasonlító szettek.

Vannak olyan csomagok ahol 5.1 es jó minőségű erősítő van, rádiót szinte mindegyik tartalmaz, a beállításoknál választani lehet melyik hangfalad teljes értékű, melyik csak magas közép, a rendszerhez aktív mély van ami erősítőt tartalmaz.

A front, center, háttér összeállítást pénztárcához helymérethez mérten lehet variálni.

Lehet 5darab kicsi közép,-magas, lehet 2 nagy front és 3 kicsi, és lehet a center is nagy, a legdrágább lehet mind az 5 sugárzó nagy, teljes értékű.

Amelyik hangfal olcsóbb kis méretű azt az erősítő menüjében úgy kell állítani, hogy a mély hangja a sub ládából jöjjön.


Példa egy passzív méllyel a jobb fajtából: Yamaha YHT-196 [link]


[link]



Aktív méllyel szett: [link]


Teljes értékű hangfalakkal szett, kell külön aktív mélyet venni. [link]



A teljes értékü hangfalaknál be lehet állítani az erősitőn hogy van rá mély kötve vagy sem ha nincs akkor a mélyet a két front hangfalba továbbítja.


De lehet úgy is hogy példa az erősítő új a többi meg használt.


A lényeg előbb döntsd el a három verzió közül melyikre gondoltál, és lehet használt benne vagy nem.

De ilyenkor azért az árat se hátrány belőni.

2013. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Összeget nem mondok mert nem tudom mi a reális de szerintem 100 körül, bár lehet ez sovány keret.


Olyan nagy torony hangfalakra gondoltam naivan... :)

2013. dec. 23. 22:08
 4/6 JulesM111 ***** válasza:
TV nézéshez teljesen felesleges hangrendszerre pénzt áldozni.
2013. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

100 az külön erősítőre hangfalakra aktív mélyre nem elég

Ez a legalja, ettől így olcsóbb szerintem nincs, Aktiv mély 5 hangfal, 5.1 erősitő : [link]


Ez meg egy 5.1-es erősítő [link]


Vagy marad a compakt cucc az lényegesen olcsóbb.


100-ból használtan is necces jót összerakni.

2013. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"JulesM111 nevű felhasználó válasza:


TV nézéshez teljesen felesleges hangrendszerre pénzt áldozni."


A környezetembe mindenki hifin halgatja a tv-t nehéz találni olyat aki nem, jó ez nem a pc hangfalas kategória.

2013. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!