Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti rendeltetek már az www.onli...

Pjv1022 kérdése:

Ti rendeltetek már az www.onlinemobilstore.hu oldalról? Tapasztalatok? Mennyire megbízhatók?

Figyelt kérdés
iPad minit szeretnék. Itt találtam az egyik legjobb áron, de mivel még soha nem rendeltem ilyesmit online kicsit félek, és érdekelne a véleményetek.

2013. dec. 24. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én igen. Nem nagyon voltam vele elégedett. Viszont ezt a boltot annál inkább ajánlani tudom. [link]

Jó. Megbízható. 1000Ft a házhozszállítás. A rendelés leadását követően másnap megérkezik. És olcsö.

2013. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez a cég 2013 nyarán alakult, szóval sok múltja nincs. Nekem pl. rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban. Felejtsd el őket. Megbízhatatlan, suta cég. Mondjuk én is jóhiszeműen utaltam át nekik a pénzt előre 2 mobiltelefonra, amit azóta is hoznak, és 252.000 Ft-ról beszélünk. Nem hajlandóak kommunikálni velem, hisz jó lenne legalább azt tudni, hogy most menjek ügyvédhez, vagy egy szép nap kegyeskednek majd visszautalni az összeget...ki tudja....de szerintem arról a pénzről lemondhatok. Egy életre tanultam ebből. Soha ne utalj előre, főleg ne egy ilyen cégnek (leginkább senkinek.)
2014. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, rendeltem rossz volt a termék, visszaküldtem, azóta sem kaptam vissza a pénzt, csak hitegetnek, egymás között passzolgatnak. Szerintem egy nagy kamu cég, nincs irodájuk sem, csak postafiókjuk, szóval, ha gond van a termékkel, bajba kerülhetsz.
2014. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!