Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows rt/windows 8 tablet...

Windows rt/windows 8 tablet vagy notebook egyetemre? (mérnöki képzés)

Figyelt kérdés

Ti melyiket ajánljátok egyetemre. Elég-e egy windows rt-t futtató tablet vagy kell-e ott speciális alkalmazásokat használni, amit rt-re ugye nem lehet telepíteni. Ha igen, akkor windows 8 tablet vagy inkább notebook.

(Ha lehet indoklást is kérnék)



2013. dec. 25. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp notebook. Biztos, hogy lesznek szoftverek, amik windows/linux rendszeren futnak, azokat nem tudod RT-n használni. Ráadásul egy tableten nem lehet gépelni, ha meg veszel hozzá billentyűzetet, akkor már ott vagy, ahol egy notebookkal lennél. A tablet minden tekintetben kompromisszum egy notebookhoz képest (én használom mindkettőt). Nézz egy használt, 2-3 éves üzleti gépet, az bírni fogja a strapát.
2013. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű fogsz találkozni speciális szoftverrel, amelyhez ahogy te is írtad, nem jó az RT.

ASUS T100 egy olyan tablet, amely notebookként is használható, és ahogy néztem, teljesítménye is egész kellemes ahhoz képest, hogy Atom van benne. Nem tudom, milyen szakra jársz, de ha nem létszükséglet a tablet (bár PDF-ek olvasgatására én is iPadet használok, mert kényelmesebb, mint monitoron), egy notebookkal valószínűleg jobban járnál a nagyobb teljesítmény miatt.

2013. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!