A processzorom 100% de nem fut semmi mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
egyszer már megoldottam a problémát 100%-os volt a cpu és keresgéltem végül rátaláltam egy oldalra ahol leírták hogy kapcsoljam ki az automatikus frissítéseket és még valami más amit meg kellett csinálni.Van rajta vírusölő de a vírusölő mindig valami errort írt ki és azt írta ki hogy az alkalmazás ujratelepítése megoldhatja a problémát.Hát letöröltem és elkezdtem ujbol rárakni a vírusírtót ikerült is csak a vírusírtó visszaállította az autómatikus frissítéseket és még azt a másik olgot amit kikapcsoltam de nem emlékszem rá hogy mit kapcsoltam még ki ahogy írta az az oldal és így a cpu megint 100%.Én természetesen megtudnám mégegyszer csinálni ugy ahogy írja az az oldal csak elfelejtettem mi volt az oldal neve.az automatikus frissítéseket már kikapcsoltam de még azt amit mellé ki kell kapcsolni ahogy az oldal írja nem tudom hogy kell mert bonyolult szinte egész nap azt az oldalt kerestem de nem találom még most se. valaki meg tudja mondani az oldalt vagy hogy mit tegyek? Valaki tudja hogy mi az amit még ki kell kapcsolni az automatikus frissítések mellé? a válaszokat előre is köszönöm.
2013. dec. 25. 20:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!