Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Karácsonyra Amerikából vásárol...

Karácsonyra Amerikából vásároltunk egy play station 3-at. Milyen átalakító szükséges hozzá hogy Magyarországon is tudjam használni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 09:08
1 2
 1/13 Ago Pet válasza:
Elnézést, hogy csak közelítő választ adok: ha kis kerek tápcsatlakozója van a PS3-nak, akkor a feltüntetett feszültség/áram adatoknak megfelelő másik tápot érdemes venni, és az a megoldás. Fontos még a polaritás: a közepe a plussz vagy a mínusz. HA kis kerek (koaxiális) a tápcsatlakozása.
2013. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm de nem tudom pontosan hol tudom ezt megnézni.


Ps3 500GB-os super slimet vettünk ha ez segít valamiben.

2013. dec. 26. 11:17
 3/13 anonim ***** válasza:
A másik a játékok mivel Magyar Országon belül a PAL rendszer működik a géped pedig az USA-ból van ott az NTSC rendszer működik, vagyis az itt kapható játékok nem fognak menni rajta.
2013. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A PAL/NTSC dolog a PS3-at nem erinti, hanem csak a TV-t. Vagyis ha olyan teved van otthon kerdezo, ami kepes kezelni a PAL/NTSC-t, akkor siman tudsz jatszani mindennnel, ugyanis a PS3 jatekok regio kod mentesek.

Viszont nem tudsz barmilyen filmet megnezni, mert sok film regio kodos, vagyis ha az USAbol vasarolsz mozi filmet, azt nem tudod Mo-n megnezni, kiveve, ha Warner Bros filmet veszel, mert azok regio kod mentesek.


Ami az aramot illeti, a PS3 okos tudni fogja, hogy melyik halozatba dugod be, 110V-230V(50-60HZ), viszont a konnektorba az aljzat nem fog bemenni, ugyhogy csak egy kis muanyag dugo atalakitot kell venned, valahogy igy nez ki:

[link]

2013. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocsanat, a link a fooldalra mutat. Itt a kep az atalakitorol:

[link]

2013. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a választ :)


mennyire biztos az hogy a ps3 tudja kezelni az áramfeszültséget és hogy elég e a dugó átalakító?


köszönöm előre is!

2013. dec. 26. 20:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Mennyire biztos?

Hat ha az en USAban vasarolt hajsuto vasam tudja, akkor a PS3 is tudja ;)


Amugy ha megnezed az aljan, vagy a dobozon, latsz ilyet, hogy 110V-230V(50-60HZ), ez jelenti azt, hogy erti az USA 110V 60Hz es erti a magyar 230V 50Hz-t is, csak epp a dugo fazonja mas, ezert kell neki venni olyan atalakito muanyag kutyut.

2013. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ezt tudom mert már olvastam többször is!


De sajnos az én gépem aljára az van írva hogy 120V ~ 1.5A 60Hz


Ebben az esetben mi a helyzet?


Válaszát köszönöm előre is!

2013. dec. 27. 07:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem adapter kell (kis muanyag kutyu ami a dugot alakitja at) hanem "converter" ami az aramot/feszultseget is atalakitja. Vagyis "lebutitja" az europait az USA szabvanyra.


Valami elektromos boltban erdeklodj. Vagy a Sony PS3 forumon. Biztos nem te vagy az elso aki USA PS3at akar Eu-ba vinni.

2013. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

szerintetek media mark ba meg tudják mondani hogy mi a megoldás vagy melyik boltba tudját biztosra mondani a megoldást?


köszönöm előre is!

2013. dec. 27. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!