Mit vegyek? Egy Pioneer erősítőt, vagy Aiwa nsxs70-es hifit, vagy egy Sony rxd7-es hifit?

Figyelt kérdés
Mind a 2 hifi brutális, de az erősítők valahogy jobban vonzanak.. és lenne is itthon egy sztereó erősítőhöz egy aiwa nsx-s90-es hangfal párom... szerintetek? melyik lenne a legjobb választás?

2013. dec. 26. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen erősítő. Ha jobb hangzást szeretnél elérni később nem kell kompletten új cuccot venni csak hangfalat. Ezek a gyári HI-FI-nek csúfolt vackok sz*rt se érnek...
2013. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
És ezek mitől brutálisak? :)
2013. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Huszti Tibor ***** válasza:

Volt dolgom aiwa és sony hifikkel is.A sony hifik teljesítménye közelebb áll a valósághoz mint az aiwa hifiké tehát lehet tud annyit a 2x70 wattos sony mint a 2x80-10 wattos aiwa de valószínű hogy egy jobb erősítő ugyan ezt tudja 2x50 wattal.A sony jobb hangú,megbízhatóbb de itt is előfordul néha egy-egy hibás készülék vagy javított.Az aiwa hifik cd-je a gyenge pontja,a legtöbb egy idő után nem olvassa be a lemezeket.

Talán egy jobb állapotú sony még elfogadható is lehet.Ha nagy hangfalakat kötsz a kis hifikre jobban fognak szólni mint a gyári hangfalaikkal.Ezek a hifik átmeneti megoldásnak jók lehetnek akár hosszabb távra is ha nem vagy hifi bolond és megelékszel egy közepes hangminőséggel.Ezek olyan 10-14 ezer ft körül mozognak.

2013. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Huszti Tibor ***** válasza:

Ha egy picit több pénzt szánsz rá érdemes venni egy erősítőt vagy rádióserősítőt és hozzá egy cd lejátszót vagy inkább egy dvd lejátszót.Mondjuk ez így 20 ezer ft körül jönne ki együtt és jobb hangja lenne mint a minihifiknek.

Szükség esetén lenne is egy ilyen szettem ha érdekelné.

2013. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már vettem egy aiwa nsxs70-est 9kg a hifi a hangfalai 4,5 darabonként. számítógépre kötve használom, tökéletesen meg vagyok elégedve vele a cd-rész is jó, de ha nem lesz az, akkor veszek hozzá egy komolyabb márkájú cd lejátszót, rákötöm, és jó lesz szerintem. nem amplifieres végfok van benne, hanem tranzisztoros dübörög mint az állat... ide szobába nekem nem kell több elvileg 2X100wattot tud, nem tudom hogy leadja e, minden esetre nagyon szépen és tisztán szól. Ez még eredeti Japán darab nem kínai. köszönöm a válaszokat. üdv.
2013. dec. 27. 18:41
 6/6 Huszti Tibor ***** válasza:
A lényeg hogy neked tetszik!Nekem is egy nsx s50-es van igaz csak a számítógéphez csatlakoztatva használom,bár a cd-je már nem működik de erősítőnek megfelel a számítógép mellé.Jó zenehallgatást !
2013. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!