Van egy Trust fejhallgatom (16904)?

Figyelt kérdés
Veletlen megrantottam, es az egyik fele nem szol. Szetszedtem, de nem lattam semmi bajat. Mindket vezetek oda volt forrasztva, de egy kis sarga femvezetek szabadon volt. Ezutan veletlen leszakitottam a kek vezeteket de vissza is forrasztottam rogton, de igy sem volt jo. A sarga kis femvezetek nem tudjatok mire valo? Annak ossze kell kotnie a ket masik vezeteket? Vagy az belemegy a hangszoroba? Vagy nem is az a baja? Hanem mashol szakadhatott el?

2013. dec. 26. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szedted volna szét akkor jótállás rajta lett volna és olcsóbban megjavították volna így a jóttálás kihúzva de elviheted szervizbe de kétszer anyiba fog kerülni !
2013. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MrPifta ***** válasza:
igen, van neked. A kérdésre válaszoltam.
2013. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat ez annyira ku**a vicces volt!! Meg majdnem nevettem is! :)
2013. dec. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!