Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olcsó hangfalat tudtok mondani?

Olcsó hangfalat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Kérlek linkeljetek itthon is olcsón Max 15 ezerért olyan hangfalat vagy 2.1 et vagy 5.1-et ami egy kisebb szobába mozizashoz de.főképp xboxhoz játékhoz jó

Előre is köszi



2013. dec. 27. 23:10
 1/3 Dreigang válasza:
Ennyiért tisztességes mély hangokat csak használt cuccok adnak ki. Arról nem is beszélve, hogy az emberi fül a közép tartományra a legérzékenyebb; szóval olcsó rengeteg van, de azokkal ált. a gyártók járnak jól.
2013. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit necces (5.1)

Mivel a 360 csak optikai kimenettel rendelkezik.

Tehát kell hozzá egy olyan erősítő ami támogatja a Dolby Digital-t használtan 30-40 körül van ilyen.

Én úgy oldottam meg hogy vettem egy igen csak régi Thomson Dolby Pro Logic hangfalszettet ami a sztereo jelből képes kiszűrni a külön csatornákra szánt tartományt. tehát ha Xbox 360-on szeretnéd élvezni az 5.1 hangzást akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlnod. a Pro Logic elég jó megoldás én 6000Ft-ért vettem de mivel manapság nem sokan használnak ilyet elég nehéz beszerezni.

2013. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha a tv-n van jack kimenet (ugyebár nem az xboxból hallod a hangot hanem a tv-ből :) akkor vennék egy rca-jack kábelt 6-7e ért már vannak jó 120w-s erősítők 4 utas vennék 2 sony hangfalat (nekem 2 120w-s van azzal kezdtem a zenélést 4 e ért vettem am 10e a kettő kb) és ezt rákötném az erölködőre. lenne egy szép hangzású házimozid meg lenne csak magában egy hangcuccod. az xboxot meg se kell mozdítani. és ezt a cuccot tovább tudod fejleszteni. én 1000w nél járok :)
2013. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!