Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy 4.2 android tabletem,5...

Van egy 4.2 android tabletem,5percenként kilép az asztalra, miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szinte az összes alkalmazásnál ezt csinálja, kezdve a gyári böngészőtől, az alkalmazások 90 százalékából pár percenként kidob. 1.5ghz-es dual core proci van benne, a gpu-t most nem tudom pontosan megmondani, de viszi a GTA San Andreast max beállításon, és multkor utánanéztem és jó, szóval a konfiggal nem kellene gond legyen. Egyszerűen elsötétül a kép, csak az alsó gombok ikonjai látszanak, majd kidob az asztalra. Ezután ha a multitaskingból visszalépek, úgy viselkedik mintha akkor indítottam volna el az adott alkalmazást ( böngészőnél frissít minden megnyitott oldalt, játéknál mehet minden újból, stb.). Azt is megfigyeltem, hogy ha van beállítva élő háttér, egy ilyen manővernél a hátteret is visszaállítja a gyárira, valszeg sima háttérkép esetében is. Ha és még nincs két hónapos, de az elejétől kezdve ezt csinálja. Nincs rootolva, de ha tudnám hogy ez megoldja, akkor tojnék a garanciára. Esetleg még megpróbálom a firmwaret újratenni, hátha. Nagyon idegesítő hogy nem tudok normálisan játszani rajta vagy netezni. Járt még valaki így? Mi lehet az oka? Előre is köszi a válaszokat!

2013. dec. 29. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:

-mert Android:))


-mert olcsó húsnak híg a leve:))

2013. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tipikus esete hogy olcsó készülék kevés memóriával.

Amit tehetsz:

Rootolod a készüléket, majd felraksz egy olyan progit, ami az alkalmazások bekapcsoláskori előtöltését kikapcsolja, illetve valami jobb task managert, ami folyamatosan szabadít fel memóriát.

Ezután tökéletesen fog menni minden, viszont csak a készülék korlátain belül.

2013. dec. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!