Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erősítő hdmi kimenetéhez mit...

Erősítő hdmi kimenetéhez mit kell csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

ezt néztem ki

[link]

7*130watt, ezt a mélynyomót bírni fogja?

[link]


nem volt még házimozim de úgyvélem ha magam építem meg az mégiscsak jobb mint a komplett lejátszós házimozi rendszerek.



2013. dec. 29. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hdmi kimenethez a tv-t kell csatlakoztatni. Az erősítőre csak aktív mélynyomót lehet kötni, mindegy hogy mekkora teljesítményű.Jó hozzá az amit belinkeltél.
2013. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! de akkor a 4 bemenettel mit kezdjek, és ha venni akarok egy ps4et is, oda is lehet kötni?
2013. dec. 29. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Köthetsz oda akármit pl. blu ray lejátszót, laptopot, ps4-et. 6 ohm-nál kisebb hangfalat ne köss az erősítőre.
2013. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
blueray, ps4, laptop.. gondolatolvasó vagy. Köszi!
2013. dec. 29. 18:55
 5/7 A kérdező kommentje:

upsz lenne még kérdésem, teszem azt veszek egy 7.2es erősítőt abból lehet 5.1es házimozit csinálni visszafelé?

most nézem a német amazonon a technikai dolgokat, kevesebb vagy ugyanannyi pénzért többet kapok mint itthon. Azért kérdezek mert érteni tetszik hozzá én pedig nem :)

2013. dec. 29. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon én se értek hozzá. :) 5.1-ben is lehet használni, azt nem tudom hogy hol olcsóbb, meg ha Németországból rendeled és meghibásodik akkor gondolom garanciára vissza kell küldeni Németországba.
2013. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oh, nembaj, köszi! pioneer meg nem vszinű hogy meghibásodik ;)
2013. dec. 31. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!