Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amikor bekapcsolom a tévét...

Amikor bekapcsolom a tévét akkor sípol. Ezt csak én hallom senki más, de még tőle vagy 10 méterre is csak akkor gyengébb. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Másoknál is volt Pl.:amikor voltam nyaralni és bekapcsoltam a tévét.Ha nem figyelek rá akkor észre se veszem de ezt már kisebb koromban is hallottam csak nem foglalkoztam vele és nem vettem észre...Lehet hogy érzékenyebb vagyok a magasabb frekvenciákra?
2013. dec. 29. 17:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
lehet.
2013. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:

a szüleid azért nem hallják mert ahogy idősödik az ember úgy egyre alacsonyabb frekvenciát hall.

a tv sípol vagy 16000hz en te még hallod de ők már nem.

egyébként valami melegszik benne,elvileg meg szűnik a sípolás ha bemelegedett.

én eddig még csak régi tv-knél hallottam ilyet.

2013. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, a hang magassága a hallhatóság felső határán van..

15625Hz..

2013. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott, amikor ide kapcsolok:

https://www.youtube.com/watch?v=Y29vMZ-jLHc

2013. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,utolsó ennél 16-szor magasabb a hang és nem szokásom ilyeneket nézni :D

Jó tudni hogy hallom még a 16.ezer HZ-et.

2013. dec. 29. 17:35
 6/12 A kérdező kommentje:
És ettől valamiféle bajom lehet, most vagy a későbbiekben?
2013. dec. 29. 17:36
 7/12 dirtboy ***** válasza:

neked konkrétan bajod nem lehet de hogy a tv-n mi okozza konkrétan ezt és hogy az mit is jelent,kell majd cserélni valamit azt tv szerelőtől kérdezd.


ha van egy jó hangfalad akkor itt meg nézheted kb meddig hallasz.

http://www.youtube.com/watch?v=qNf9nzvnd1k

2013. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd ma délután megnézem. Kívàncsi vagyok rá de elvileg ez attól is függ hogy mekkora hangerőn van a hangfal mert ha maxon akkor ugye hangosabb és tovább lehet hallani. A tévéről meg snnyit hogy ha jól emlékszem akkor csak a dobozosokban hallottam/hallom. Baja nincs mert mindenhol ugyanolyan mértékben hallom. Csak nem kell odafigyelnem rá. Amúgy hallottam ezekről a binocular beats-ekről amik alacson vagy magas frekvenciákkal módosítja az agyat. Aki tévé mellett alszik el akkor annak lehetnek elég hülye "álmai"? Ja és a tévé is zsibbasztja az agyat és átállítja másik frekvenciára? Ha igen akkor hat a tudatalattira? Bocsánat a sok kérdésért de ezt évek óta tudni akartam.
2013. dec. 30. 02:09
 9/12 dirtboy ***** válasza:

én ehez a hókusz pókuszhoz nem értek,ez inkábbhangzik összesküvés elméletnek, egy üldözési mániás agyából pattanhatot ki de alapja nem hiszem hogy lenne.

ha álmodban valaki berakna egy kazit ami beszél hozzád még alszol annak azt mondom rendenvan lehet benne valami hogy alvásközben tudataltt hallod és fel is fogod de egy sima sípolás nem mond semmit csak sípol.

2013. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a választ ment a zöld :D

Összeesküvés elméletről meg még nem hallottam :D

2013. dec. 30. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!