Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ConCorde Tab SLIM vagy valamel...

ConCorde Tab SLIM vagy valamely Alcor Zest tablet?

Figyelt kérdés
Tablet vásárlás előtt állok, és nagyjából ezek maradtak, mint "lehetőség". Csak kevés véleményt találtam mindkettőről.
2013. dec. 29. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha beírod a keresőbe, még részletes tesztet is találhatsz mindkettőről. Az szerintem többet ér attól minthogy 10-en leírják véleményként hogy megfelelő számukra...ami tulajdonképpen semmit se jelent.
2013. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem az is fontos kinek milyen tapasztalatai vannak a termékekkel. Ezért is kérdeztem.
2013. dec. 29. 17:44
 3/3 anonim válasza:
Nekem alcor zest q883 -am van és ár érték arányban szerintem nem nagyon találsz jobbat, mint az alcor
2014. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!