Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kevés a tárhely. Mit tegyek?

Kevés a tárhely. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Wayteq Xtab 70 dci készülékem van kb 20 app van rajta, a tárhelyet pedig kevésnek jelzi. 8 GB-os a készülék, még 5,36 gb szabad. Viszont a tárhelyet édekes módon két részre osztja,és a kisebb partícióba helyezi a letöltött alkalmazásokat. Törölgettem kézileg is fájlokat,töltöttem le tisztítót is. Még mindig ugyanolyan. Mit tegyek?

2013. dec. 30. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A készülékek általában 80%-os terhelhetőség után lassulnak csak le,szóval ha már a tárhely 80%-a felett jársz,törölj le pár appot,mert túlterhelődik a gépezet.

Szerintem az a 2.64GB(8GB-5,36GB) a rendszert foglalja.

Tabletből szerintem érdemes 32 vagy 64GB-os változatot választani;vagy tegyél bele memóriakártyát,ha lehet.

A tisztító szerintem a RAMot tisztítja csak meg,de ebben nem vagyok biztos!Ha még van kérdésed,írj bátran privibe!

2013. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
8giga van benne de akkor elég kicsi rész van az appoknak és a többi ha filmet töltesz le stb annyit tudsz csinálni h play áruházból letöltesz egy app to sd programot és átmásolsz mindent amit lehet. létezik egy megoldás root és átparticionálás de ezt nem ajánlom hacsak nem vagy nagyon nagyon hozzáértő
2014. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!