Halo 4 vagy gears of war 3?

Figyelt kérdés

sziasztok

játékokat szeretnék venni xboxra, max 20 ezrem van rá, eddig a konzol stúdión néztem a tekken tag tournament 2őt, és a halo 4et, ez így együtt 14 ezer, a többi játék nem nagyon tettszik ott főleg az ára miatt xD

és még a 576on nézegettem, ott a prototype 2, tekken 6, és a gears of war 3at néztem ki, ez öszz 15 ezer lenne, ti melyik csomagot választanátok? jah és tudtok olyan webshoppot ahol olcsók és jó játékok vannak? :)



2013. dec. 30. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
GoW 3
2013. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JulesM111 ***** válasza:
GoW 1-2-3 ajánlott...
2013. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, na most úgy van hogy az egyik csomagban van tekken tag tournament 2, halo 4, és prototype 2 a másik meg tekken 6, prototype 2, gears of war és még egy 7 ezres játék beleférne a keretekbe, szerintetek? most nem nagyon tudok dönteni :(
2013. dec. 30. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:
RGH
2016. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!