Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Összekötöttem HDMI-kábellel...

Soltan88 kérdése:

Összekötöttem HDMI-kábellel Samsung tv-m, és nálam valahogy mégse jön ki a filmeknél az az igazi 3D hatás. A kép szép meg minden de nincs igazi 3D hatás! Miért lehet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen filmet nézel? 3D vagy csak bekapcsoltad a 3D-re alakítást?
2013. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze h 3d-s a film töltöttem le torrentről rengeteget kb olyan mintha sima hd lenne pedig nem az
2013. dec. 31. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek fekszik a 3d.. vannak emberek akik nem látják. TV-n főleg gyengébb a mélység mint moziban. Valakinek mutattad?

Van a beállításokban egy mélységállítás opció minden 3d eszközön azzal próbálkozz

2013. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 homo ludensz ***** válasza:
Nem írtad hogy a 3D.t képes e megjeleníteni a Samsungod,ha igen a megfelelő szemüveget használod e nézés közben.Nekünk is Samsung van egy 2013 as smart tv.Azon pld. külön 3D s gomb van meg adtak hozzá két olyan szemüveget amit felismer a tv.
2013. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze h olyan énis kaptam 4 szemcsit semmi gond vele csak az a bajom h nem érzem a 3D-s hatást vmiért a tvn meg nem engedi h állítsam a 3D mélységet
2013. dec. 31. 19:32
 6/6 anonim válasza:

Rossz a formatum amit letoltottel. Lehet konvertalni, de nem egyszeru es nem is kell vele tokolni, mint inkabb jarj utana, hogy a TV-d valojaban milyen formatumokat kezel. Az, hogy HDMI-t hasznalsz rendben is van ... viszont a 3D kep nem lehet olyan mint egy normal kep. Homalyos, elmosodottnak kellene lennie es csak a szemuvegen at elesedik ki a kep.


Altalaban a megjelenito menujeben kell lennie: 3D mod selection opcionak ... ott tudsz valogatni a megfelelo beallitasok kozott.


Legelterjedtebb a Top and Bottom, aminel a szemuveg nelkuli kepben egymas felett van megjelenitve minden, avagy az SBS (Side by Side), ami viszont egymas melle osztja a kepeket.


Legegyszerubben a Youtube-n tudsz utanajarni, hogy neked eppen melyik fajta 3D mukodik a legjobban, ha tudod a formatumot, akkor mar ennek megfeleloen ugyanugy megfogod talalni a dolgokat a torrenteken.


Lenyeg a lenyeg, alapbol a 3D-s kepet nem lathatod tisztanak ... leginkabb fuggoleges, avagy vizszintes osztasban, egymas mellett ket egyforma kepet kellene latnod, ami a megfelelo opcio kivalasztasaval es a megfelelo szemuveg hasznalataval fog 3D-s elmenyt nyujtani.

2014. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!