Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol be a Tabletem?

Sándor18 kérdése:

Miért nem kapcsol be a Tabletem?

Figyelt kérdés

Fel volt töltve és letettem 30perc múva nem lehetet használni mert a power gomb benyomására nem csinált semmit

Mi lehet a bajt? Tabletem: Overmax OV-TB-08 III



2014. jan. 1. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Elvittük szervizbe, azt mondták, máskor ilyen esetben nem kell elhozni, hanem pihentetni kell 12 orat (vagy tobbet). bar nekem samsung galaxy tab 2-m volt. de mindenesetre probald meg te is, aztan ha nem kapcsol be meg ugy0se akkor vidd csak el szervizbe.
2014. jan. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. jan. 1. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Fasza, 12 órát? :D a fejéhez is vágtam volna. Az ember nem azért vesz tabletet, hogy 12 órákat pihentetgesse....
2014. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Fél éve megvan a Samsung Galaxy Tab2-m, még soha nem kellett 12 órát(!?) pihentetni. Ilyet még nem hallottam.
2014. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem ugyanezt csinálta,de én visszavittem 1hét alatt megcsinálták.Állítólag szoftverfrissítést csináltak rajta.

Ez 1éve volt,azóta semmigond vele.Típus:my audio 7.

2014. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha kábellel rádugod a laptop USB-re, akkor mit csinál?
2014. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem most ugyan ezt csinálja,szintén az Overmax OV-TB-08III tabletem.Végül hogy sikerült elérned,hogy bekapcsoljon? Szervizben már volt,nem igazán csináltak vele semmit.
2015. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!