Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van annak valami jelentősége...

Van annak valami jelentősége hogy milyen hosszú hdmi kábellel kötöm össze a tv-t és a számítógépet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
csak minőségbeli különbségek vannak jobban mondjuk azért ne 5 méteressel minél kisebbel amivel lehet amúgy mert nem szed semmilyen zajt meg csökken a jelerőssége
2014. jan. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de még az 5m-es is rövid lenne.

Esetleg van más mód amivel megoldható az összekötés?

2014. jan. 2. 02:54
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] de gondolom ennyiért nem érdekel. amúgy 10m ig simán kapható 2-3 töl indul lehet olcsobb rendelni esetleg szedhet zajt és romolhat a képminöség de ez se biztos
2014. jan. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nincs!!!
2014. jan. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is 5m-es kábellel van összekötve de én semmi minőségromlást nem vettem észre
2014. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van. 10m felett már passzív kábel nem használható. Konvertálhatsz Ethernet kábelre általában egy Cat 5e párt használnak de lehetséges egy Cat6 kábelen is átvinni száz méterre. Használhatsz aktív HDMI jelerősítőt is. Végül optikai kábelt is használhatsz, ezzel a világvége a határ, több tíz kilométer nem probléma.
2014. jan. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!