Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Overmax Basecore 10 tablethez...

Overmax Basecore 10 tablethez szeretnék tokot venni billentyűzettel, akkor csak Overmaxos billentyűzet jó hozzá? És a tableten alul van a miniUSB és az USB csatlakozo, ha olyan billentyűzetet vennék akkor megtörne a vezetéke? köszi a válszokat

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 16:57
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én is vettem a napokban egy tokot. Amúgy arra figyelj, hogy nem biztos, hogy a billentyűzetes tok jó lesz hozzá. Mivel a tok pl.: 7inc-es tablethez jó és a tableten van egy +1inc a jobb fogás miatt. Ezzel arra utalok, hogy igazándiból mindegy, hogy milyet veszel csak az passzoljon hozzá. Én a helyedben elmennék egy boltba és ott megnézném, mivel egy ilyen kevésbé ismert márkához nehezebb jó tokot találni. Ja és a vezeték nem törne meg. Legalább is amit én most vettem annak nem tört meg. De olyat vegyél ami neked is jó. Ezekre mindenképpen figyelj! Remélem tudtam segíteni.
2014. jan. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a normális és hasznos választ, majd akkor arra figyelni fogok:)
2014. jan. 5. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!