Matthew0220 kérdése:

Valaki segítene, hogy a ps3-nak mi a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap elöt játszottam vele.Ugy ahogy szoktam kikapcsoltam.

Tegnap reggel felkelek szokás szerint reggelizek és bekapcsolom a ps3-mat felpörög a ventilátor és kikapcsol.Mi lehet a baja?Ps3 fat.



2014. jan. 4. 05:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg sárga ledes
2014. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.Néztem videót és ott meg a bekapcsoló gombnak a szalagkábelét cserélik ki meg a procin a pasztát.De nem tudom honnan szerezek szalagkábelt.Akinek van kérem irjon privát üzenetet.
2014. jan. 4. 16:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Megvan a tápegység most szedtem szét és hát az egyik kondi ment ki.Hol tudnék venni másikat ps3 fat-ba?Ha valakinek van kérem jelezze.
2014. jan. 4. 16:41
 4/6 TaKy99 ***** válasza:

A kondira ráírják az adatait.

Olvasd le és bármilyen elektronikai alkatrészeket forgalmazó boltban tudsz venni.

Bár megjegyzem, ha egy kondi elfáradt, akkor valószínűleg a többi sincs jó állapotban. (Nem puposodnak véletlenűl?)

Azaz érdemes lenne a többit is kicserélni...

Ha értesz hozzá hajrá, ha nem akkor inkább szervíz...

[link]

2014. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítettél.Kondikat kicseréltem ami még egy picit is pupos volt és jó lett!
2014. jan. 6. 19:04
 6/6 TaKy99 ***** válasza:
:)
2014. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!