Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangtechnikát ajánlanát...

Milyen hangtechnikát ajánlanátok nekem hogy a következő feltételeknek megfeleljen?

Figyelt kérdés
egy kb 60-70 m2 es 6-8 m magas térségbe kellene akár 2-300 fős rendezvényekre. nemtudom számít e de leírom: a zene simán gépről menne youtuberól de ha arra kerül a sor néha dj játszana rajta.Hangfalban Reflexre gondoltam erősítőt is ajánljatok ha tudtok kérlek linkeljetek valami jó fajtát ami egybe tuti jól szól.. :) köszike. :)
2014. jan. 4. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyet vinnék magammal. Nem kell hozzá semmi csak egy hosszabbító. Ha élő beszéd nem kell, akkor kész is van.

Ha mikorofon is kell, akkor veszel egy szett vezetéknélküli mikit amin van line in bemenet és le tudja halkítani ha a mikrofon aktív.

2014. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Djborze.hu --> Ágota, Siva, Kiso erősítő, 1,5x akkora teljesítménnyel mint a hangfal folyamatos sinus terhelhetősége.
2014. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 mikrofon nem kell de nem látok linket hogy megnézzem te mire gondoltál egyébként egy Diszkóhoz hasonló helyet képzeljetek el.. :)
2014. jan. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!