Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Karácsonyra vettem egy fejhall...

Mescsi kérdése:

Karácsonyra vettem egy fejhallgatót, adtak mellé ingyen egy pioneer NSP-C10p mp3 lejátszót. Magyar leírás nincs hozzá. Hogy kell rá zenét rakni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

USB kábel segítségével rácsatlakoztatod a számítógépedre. Ekkor egy külön meghajtóként kell látnia az eszközt a pc-nek.

Az már más kérdés, hogy van-e belső memóriája az mp3 lejátszónak, mert ha nincs, akkor addig nem tudsz rámásolni semmit, még nem teszel bele memóriakártyát. Ha van belső memóriája, akkor semmi gond.

2014. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van belső memóriája,és a gép is fel ismeri, de ilyen egyszerűen nem lehet rátölteni, ezért kértem segítséget. Program kellett hozzá nem is egyet töltött le aki segíttet, Ő már tudott rárakni,de én valamit elszúrtam, mert azokat a számokat amiket én raktam rá nem tudom hallgatni.Nem szeretném folyton ide rángatni, ezért gondoltam megkérdezem, hátha másnak is van ilyen tipus, és rájövök hol rontottam.a választ azért köszönöm.
2014. jan. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!