Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek Xbox ONE-t vagy...

Szerintetek Xbox ONE-t vagy PS4-et vegyek?

Figyelt kérdés
Most Xbox 360-om van és nem tudom hogy használhatom e mindkettőhöz ugyan azt a live acc-ot? Mert nem szeretnék egyszerre kettőre előfizetni. Az árkülönbség nem érdekel mert én használnám a Kinectet. A Forza és Halo játékok érdekelnek de a Sony cuccai nem igazán. Grafika szerintem ugyan olyan, talán a boxé kicsit jobban tetszik. A kontroller nálam egyértelműen Xbox. Ti ebben az esetben mit ajánlanátok?

2014. jan. 5. 00:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és használt játékot támogatnak? Mert én a vateráról szoktam vásárolni játékokat. És azt jól tudom hogy a PS-nek is fizetős az online szolgáltatása? Meg amit még nem értek, az az hogy akkor most csak internetre kapcsolódva lehet használni őket?
2014. jan. 5. 00:39
 2/11 anonim ***** válasza:

- használnám a Kinectet

- A Forza és Halo játékok érdekelnek

- a Sony cuccai nem igazán

- A kontroller nálam egyértelműen Xbox


Nem értem, 4-ből 4 szól Xbox mellett neked, és egy sem a PS4 mellett, mégis minek tetted fel a kérdést?


"Ja és használt játékot támogatnak?"


Igen.


" És azt jól tudom hogy a PS-nek is fizetős az online szolgáltatása?"


Igen, jól tudod.


"csak internetre kapcsolódva lehet használni őket?"


Ez csak az Xbox-nál lett volna így, csak aztán az MS megváltoztatott minden létező dolgot az Xbone-nal kapcsolatban, mert mindenki a PS4-et istenítette, az MS-t meg fikázta.

Szóval jelenleg a válasz, hogy nem, offline is lehet használni.

2014. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném hogy az történjen hogy megveszem és kiderül hogy szar. Inkább elolvasok pár véleményt.
2014. jan. 5. 02:00
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Xbox-nál volt egy ilyen kitétel, hogy fieztni kell a használt játékok után.

Ps4-ben erősebb proci van, linux alapú rendszer, mely gyorsabb.

Nálam egyértelműen ps4 a nyerő, pedig elöző generációből mindkettő megvan.

Forza helyett van Gt6 az egy kicsit komolyabb autóversenyzős.

Ma néztem meg az új ps4 kontrollert, bizony jobb, mint az elöző, nagyobb. Persze nagyon jó a box kontroller, de ps4 még jobb. Szerintem.


Amúgy a helyedben várnék, még egy kis időt, 5-6 hónap, addig lecseng ez a lemezolvasási hiba Xbox one-nál.

2014. jan. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 JulesM111 ***** válasza:
Várj még vele, ha tudsz. Várhatóan 576, és Média Markt ki fogja állítani mindkettöt talán márciusban. Menj el, próbáld ki, játssz velük, nyomkodd egy picit, és döntsd el. Ne olyan emberek hozzászólásait vedd alapul, akinek egyik sem volt még a kezében.
2014. jan. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
First world problems. Audi vagy bmw? Mindketto jo. En xboxot szeretem en azt vennek.
2014. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már csak azt szeretném tudni hogy a használt játékok után kell fizetni vagy nem? Van ahol azt írják nem és van ahol azt hogy igen. Szerintem nyárig várok ezzel a dologgal. Addig fog esni valamit az áruk?
2014. jan. 5. 11:17
 8/11 anonim válasza:
Nem kell fizetni a használt játékok után,ugyanúgy van mint eddig. Én egyébként xbox-ot vennék,nekem az jobban tetszik,de én is várok amíg kiforrottabbak lesznek és majd akkor eldöntötöm
2014. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam alap hogy ps4. Most ps3 am van és meg vagyok vele elégedve. Játszottam boxon és hallottam róla jót, rosszat egyaránt. A ONE-ről is hallottam hogy elvileg kontrasztosabb a garfikája viszont a ps4 jóval erősebb. Hát nekem ezért is ps4 mert a kontrasztot be tudom állítani a TV-en is.:)
2014. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vedd meg mind a 2 őt, én is azt csináltam, ps3, meg xbox360 is van, és nem vagyok gazdag, összesporóltam rá.. 2 év alatt kb , szóval nem egyből kicsengettem .. xbox egy icipicit szebb grafikailag, a ps3 meg jobb játékok vannak , meg a kezelője is jobb .
2014. jan. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!