Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik rendesen?

Miért nem működik rendesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy notebookom és szeretnék rajta filmet nézni. 240p-ben és 360p-ben szerettem volna, de valamiért nem játsza le rendesen, mert elindul és néha egy pillanatra megáll majd elindul. Szóval szaggat. Pedig nem egy rossz notebook. De van amikor meg a youtube-on simán lejátszik egy videót 480-ban is. Van amikor 240-ben is, de most is szaggat. Nem tudja valaki, hogy miért csinálja ezt? Amúgy több helyről is megnéztem ugyanazt a filmet és mindenhol szaggatott. De volt amikor egyszer elindítottam és rendesen ment. Most újra megpróbáltam ugyan ezt, de nem megy. Valaki tudna segíteni? Előre is kösz a választ!

2014. jan. 5. 17:56
 1/4 anonim válasza:
milyen cuccok vannak a notebookba? csak azon netezel vaagy màs is hasznàlja ugyanazt a netet? minden kiegészitő telepítve van? nem elavult a böngésződ? sorry de ezeknélkül nemlehet normális választ adni. :)
2014. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Google chrome-ot használok, 2-en használjuk a netet, néha 3-an. A notebookot csak én használom, hogy több kellene még vagy mi azt már én sem tudom. Ha esetleg kell még valami kiegészítő légyszi írd meg. Am köszi a gyors választ.
2014. jan. 5. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
A laptop hardverét mindig nem írtad le...
2014. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok valalmi nagy szakértő :) azt hol tudom megnézni?
2014. jan. 7. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!