Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 vagy ps4 a jobb választás?

Ps3 vagy ps4 a jobb választás?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy jelenleg melyiket érdemesebb megvenni. Tudom, hogy ps3-ra több a játék, meg olcsóbbak is, meg még sokáig a piacon lesz (lsd. ps2), de a ps4 grafikája annyira rohadt jól néz ki, hogy nem tudok dönteni. Véleményeket várnék a dologra. :)

2014. jan. 5. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ps4 nel rengeteg jo jatekot hagynal ki:

heavy rain

killzone

resistance

motorstorm

little big planet

beyond two souls

infamous

the last of us

heavenly sword

uncharted

final fantasy

journey

god of war

gran turismo

twisted metal



Multiplatformnal is rengeteget kihagynal:

need for speed

assassins creed

la.noire

gta

red dead redemtion

dead space

far cry

metal gear

medal of honor

call of duty

battlefield

grid

forma1

pes

2014. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Beatrix555 válasza:
Én is sokat filóztam ezen a kérdésen.,,, gondoltam arra, hogy előbb veszek egy ps3-at kijátszok rajta pár régebbi játékot, majd veszek 1-2 év múlva ps4-et... mert azért egy év múlva már nem nagyon lesznek rajta jó játékok... legalábbis a jobbak tuti csak 4-re fognak kijönni. Végül mégis a ps4 mellett döntöttem, és nagyon nem bántam meg a választást. Felesleges 3-at venni, a régi játékok miatt.. azt max pc-n kijátszhatod ha nagyon hiányozna valamelyik, arra a platformra olcsóbb is. Volt olyan vélemény is, hogy azért ne vegyen valaki 4-et mert még drágák rá a játékok, Nos ez sem igaz teljesen. Ha nem azonnal veszed meg a játékot ami tetszik, hanem vársz 3-4 hónapot, akkor használtam kevesebb mint a feléért már megveheted a neten a kiszemelt játékodat..azaz a 16-20 ezer ft helyett 7-10 ezer ft-ért.. többségét a 7-9 ezer ftos tartományban. És nem mellékes, hogy pl 10-12 db ilyen játéknál már megspóroltad a ps4 géped árát...Ha nem tetszik a játék tovább tudod adni, ps4 játékra tuti lesz kereslet...és szinte annyiért el is tudod adni amennyiért megvetted a játékot. És nem utolsó szempont, hogy a grafika és a tudás amit a ps4 nyújt.. messze felülmúlja a 3 képességeit... ezt igazán csak akkor látod meg, ha játszol rajta. Egyértelmű a válasz... ps4 .
2014. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
utolsónak írnám akkor azt, hogy én most vettem cfw ps3at, mert bizony bármennyire is hihetetlen, szeretnék játszani az uncharted 1-2-3al, magyarítást is fel lehet rakni hozzá és a rengeteg videó miatt jó is, mert perfekt angolos nem vagyok. Ps4re ez nem lehetseges. Masreszt pedig, van egy PC-m is, ami hat egy cseppet azert erosebb, mint a PS4ed, ami sztem hamar elbukott, h mar pro kell helyette:D szoval ami jo jatek annal leszarom a grafikat, kepes vagyok a 9 eves uncharteddel jatszani ps3n, ugy hogy olyan gepem van, ami korbehugyozza a te nagy grafikai csodara kepes ps4ed..
2016. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 peti0102 válasza:
Amit a legutóbbi írt.... Komolyan mondom már megint ezzel jöttök ti pc-sek,hogy pc master race mert az ilyen király meg olyan király.Csak az elfelejted,hogy egy konzolos nem azért vesz konzolt,hogy pc grafikát kapjon,hanem pl csak berakja a lemezt és játszik.Nem nézi az FPS-t,a grafikát, mellesleg,ha már grafikáról van szó,nézd meg az Uncharted 4-et és utána ítélkezz a konzol grafikai képességéről..... Tényleg már elegem van ebből a retkes grafika hajhászásból.10 éve a PS3 sem volt szép és mégse foglalkozott senki azzal,hogy hogy néz ki.
2017. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!