Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valakinek tapasztalata az...

Molnálr Dániel kérdése:

Van valakinek tapasztalata az Auna Mulitmédia termékeivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Konkrétabban arról lenne szó, hogy hangfalat szeretnék venni, és viszonylag elérhető áron vannak, de nem tudom, hogy ár-érték arányban milyenek. Tudnátok tapasztalatokat írni a márka termékeiről, illetve ha valakinek kimondottan a hangfalaikról van tapasztalata, szivesen fogadom!

2014. jan. 6. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyik! Nem szabad megvenni, se hangosan se szépen nem szólnak! Ha megmondod mire kell és hogy van-e erősítőd/végfokod akkor ajánlok valamit.
2014. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rég nem voltam már erre, és nem láttam a választ..szerencse, hogy zóta is aktuális a kérdés....(sajnos)

A lényeg, hogy van egy végfokom, ami 200W/8ohm teljesítményre képes, és ehhez lenne szükségem 2 db 300/600W-os hangfalra. Ami azt illeti, a sok márka között igen csak elvesztem, nem tudom, hogy melyik a gagyi és melyik az, amit érdemes megvenni.

2014. okt. 5. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!