Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért tartják olyan nagyra...

Miért tartják olyan nagyra sokan a 3D-s mozit/TVt? Csak szerintem nem olyan élvezhető? Nincs már modernebb cucc?

Figyelt kérdés

Valahogy nézem, és jön feléd aminek jönnie kell, majd hirtelen eltűnik. És idegesítő szerintem.

Már mint, először mikor voltam 3D-s moziban azt hittem, majd tényleg olyan lesz, mintha az arcod előtt lenne a cucc amit látsz!

De nagyon nem olyan!

De mégis sokan oda vannak a 3D TV/moziért!


Nincs már valami modernebb cucc? Ami tényleg olyan hatást kelt, hogy az orrod előtt van valami, és megtudnád fogni?



#mozi #furcsa #rossz #modern #TV #3D. dimenzió #technológia 2D
2014. jan. 6. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a reklámja nagy, a valóságban viszont nagyon kevés embert érdekel
2014. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, kevés embert érdekel, de azért a 3D TV volt a 2013-mas karácsony legkelendőbb terméke. :D

Ez egy divat, mint pár éve az okostelefon, vagy jelenleg a még tartó tablet őrület, egy időben MP3 lejátszó őrület volt, egy időben laptop őrület, egy időben discman őrület, walkman mánia.

Persze ezek mind hasznos dolgok, attól lesz divat, őrület, mánia, hogy olyan emberek tömkelege is megveszi, akinek nincs rá szüksége.


Én is gondolkodtam 3D TV-n, az animációs filmek egész jók rajta, néha jó lenne itthon mókázni. De még nem kifejledt technológia, azért a pár filmért aminél meg én tudnám értékelni, nem fogok 100 ezrekért TV-t venni. Inkább 2-3 havonta 1x beülök egy moziba. Amúgy is jó kikapcsolódás, nem feltétlen a 3D miatt.

2014. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 menta34 ***** válasza:
Nézz meg az IMAX-ban egy 3D filmet, azért az élvezhető :)
2014. jan. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, hát kinek mi, azért az sem egy remekmű, nem beszélve a pocsék hangzásról... Minden filmet úgy kezdenek, hogy elmondják, digitális hangrendszer így meg úgy. Mert a laikusnak jól hangzik, hogy digitális, az olyan "modernségre utaló" szó.

Miközben a digitális erősítőknek semmi melegség, semmi dinamika a hangjában, nagyon száraz, érces a hangzás Imax-ben, valóban "modernnek tűnik" de nekem nem jön be a dinamikátlan, túl mesterkélt hangzást nyújtó, baromi erős digit fégfokokkal torzításban hajtott alapból mosott hangú hangfalak hangja. Szólhat ilyen hangosan egy hangrendszer, de ha az valóban jó, nem ilyen vacak hangja van, meg nem kell torzításba hajtani a frontokat meg a mélyládákat...

A kép valóban egy fokkal jobb egy átlag moziteremhez képest, de akkor sem fejlődött még ki úgy a 3D, hogy arra mindenki egyértelműen azt mondja, hogy engem megfogott. Talán mint írtam, animációs filmeknél van már egész jó hatás.

2014. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!