PS 2/Playstation 2 Softmod?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy PS 2-t de nem találok chippeltet. Nektek mi a véleményetek erről a Softmod nevű dologról? Azt olvastam hogy minden patchelt játékkal működik. Btw, mi az hogy patchelt játék? Ezt a cuccot én is rá tudom rakni a memóriakártyára? És 100 hogy működni fog? Mert nem akarom h a nyakamon maradjon egy PS 2 játékok nélkül.

2014. jan. 7. 16:56
 1/2 anonim válasza:

A dolog állítólag nem minden szérián megy.Nekem 70002-es van, ezen biztosan meg lehet csinálni, éppen tegnap sikerült.

Softmos memóriakártyáért ne adj ki külön pénzt, mert a neten megtalálhatod az elkészítés módját, csak kell 2mb. szabad hely.

A patchelést egy kis programmal kell csinálni, pl. ESR disc patcher, egy percig sem tart, az iso kiírása előtt kell használni.

Ezt még nem próbáltam, ugyanis én csak azért készítettem softmod kártyát, hogy ne kelljen kiírnom dual layer dvd-re a GT4-et, hanem pendrive-ról fusson.Ha máshogy nem, így biztos tudod használni majd a ps2-det. ;)

Ja, és először kell egy chippelt gép, ami az általad kiírt indító lemezről bootolni tud. Ezzel lehet megcsinálni a kártyát.

Keresd meg a FreeMcBoot 1.8 b programot, olvasd el a szöveged dok.-ot!

Amúgy sokan hasznélják lemezzel a softmodot.

Az egész nem olyan bonyolult, én sem vagyok számítógép értő vagy kedvelő különösebben, de hamar sikerült, a lelkes felhasználók leírásai alapján.

2014. jan. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de szerintem inkább veszek egy már chippeltet. De előbb Xbox One :D
2014. jan. 10. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!